O mnie

Nazywam się Maciej Różański i jestem autorem tego bloga. Uzależniłem się od internetu, gadżetów i nowych technologii (szczególnie firmy Apple). Poza tym jestem normalnym studentem II roku Informatyki i oprócz blogowania, amatorsko zajmuję się fotografią.

Wcześniej zajmowałem się tworzeniem stron internetowych przy użyciu HTML, CSS i PHP natomiast obecnie pracuję w największej sieci salonów Apple Premium Reseller w Polsce oraz zaczynam powoli tworzyć aplikacje na platformę iOS. W kwietniu 2011 zdałem egzamin certyfikacyjny Apple Certified Support Professional 10.6 (szczegóły).

Z racji mojego miejsca pracy – na blogu nie znajdziesz gorących plotek i przedwczesnego info na temat tego co się dzieje w Polskim oddziale Apple, a także o ewentualnych Applowych nowościach na Polskim rynku. Prywatne maile z prośbą o takie informacje pozostawiam bez odpowiedzi.

Jeśli chcesz mnie poznać, lub dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam na Facebooka lub drogę mailową. Rzadko kiedy już teraz zaglądam na blipa (rzadko – czytaj raz dziennie ;-))

Mail: mackofff(at)gmail.com
Facebook: facebook.com/mackofff
Twitter: @mackofff

Chcesz się zareklamować? Znajdujący się w prawym górnym rogu strony głównej widget AdTaily.pl (szczegóły) umożliwi Ci zareklamowanie się na moim blogu. Cena reklamy wynosi symboliczne 50gr za 1 dzień emisji. Reklama może być tekstowa lub graficzna w formacie *.jpg *.png lub *.gif o rozmiarze 125×125 pikseli. Kupując reklamę, wspierasz dalszą działalność bloga, np. koszty przedłużenia ważności domeny. Pamiętaj, że jednocześnie Ty polepszasz wyniki odwiedzin na swojej stronie.

Potrzebujesz czegoś większego? Napisz do mnie, porozmawiamy :)

PRAWO AUTORSKIE: Wszystkie fotografie (również galerie zdjęć w np. MobileMe), filmy, grafiki oraz kod źródłowy zamieszczone na mojej stronie o ile nie zostały oznaczone inaczej są moją własnością i są objęte ochroną prawną na podstawie Ustawy o prawie autorskim. Kopiowanie, publikowanie, przetwarzanie grafiki, kodu źródłowego, filmów, oraz fotografii wymaga mojej pisemnej zgody. Kopiowanie, rozpowszechnianie tej strony lub jakiegokolwiek jej fragmentu bez wcześniejszego zezwolenia może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo.

Brzmi strasznie, prawda? Napisz do mnie to coś wymyślimy :)