Białe nie jest białe

Nowy iPad nie ma białego ekranu… Nowy iPad ma żółty ekran… Widzi Pan tę plamkę tutaj? Ten iPad nie przedstawia białego koloru… Przechodzi w metaliczny zielony… Czy można otworzyć drugi? Naprawdę nie widzi Pan różnicy?

Porównałem swojego nowego iPada z iPadami dwóch znajomych, oraz tymi demonstarcyjnymi w salonie APR. Każdy ma inny odcień białego. Czy będę biegł prędko do serwisu aby wymienić na nową sztukę (uprzednio czekając ponad tydzień)? Nie. Różnicę widzę tylko podczas porównania. Mając jednego iPada w ręku widzę znakomite kolory… i korzystam z niego dalej. Może i problem jest z tymi wyświetlaczami. Wiem, że autoryzowane serwisy bardzo szybko zamawiają nowe sztuki i wymieniają „wadliwe iPady”. Może nie mam oka grafika, ale uważam, że niektórzy po prostu wyolbrzymiają problem 1. Podobnie jak ten z przegrzewaniem się urządzenia. W tym temacie podpisuję się pod słowami Wojtka 2. Nie sądzicie, że to takie półhejterstwo? Kupowanie produktów Apple i szukanie wszelkich nieprawidłowości… dla zasady! ;-)

Czy Wasze nowe iPady też nie przedstawiają białego koloru i tylko zabijacie się w kolejce do serwisu po zgłoszenie usterki? Chętnie popatrzę ;-)

Kategorie: Apple, Hardware | Tagi: , , Skomentuj »

Komentarze -

Powrót na górę strony