Crazy Rabbit Lab prezentuje: Crazy Rabbit Contest

Crazy Rabbit Lab – niezależny polski developer i dystrybutor gier i aplikacji na platformy iPhone oraz iPad prezentuje pierwszą studyjną produkcję, Crazy Rabbit Contest” - grę logiczną z elementami memory.

Naszym zadaniem jest pojedynek na mieszanie mikstur z szalonym królikiem. Należy przygotować taki eliksir aby był lepszy od eliksiru królika. Do dyspozycji jest 16 składników, na których zapamiętanie jest bardzo mało czasu. Potem składniki lądują w słoikach, a przewagę w grze ma ten kto ma lepszą pamięć i zapamiętał co się gdzie znajduje. Wygrywa ten, którego mieszanina składników będzie miała wartość bardzo zbliżoną lub równą 0. Uwaga! Królik jest czasami szalony i czasami może do nas wysłać składnik który mu nie odpowiada, my możemy również odwdzięczyć się tym samym.

Gra z początku może się wydawać skomplikowana, natomiast niesamowicie wciąga i z czasem zaczniemy wygrywać z szalonym królikiem ;) W sumie ze zmieszania różnych składników może powstać 20 różnych eliksirów, które potem zmieniają się w 20 różnych potworów.

Gra jest dostępna w AppStore za jedyne 0,79€. Studio Crazy Rabbit Lab można śledzić na Twitterze@crlab oraz na Facebooku. Strona gry znajduje się pod adresem CrazyRabbitContest.crlab.me

Ogłaszam konkurs dla czytelników. Wśród osób komentujących ten wpis zostanie rozlosowany jeden kod na grę Crazy Rabbit Contest, natomiast drugi kod zostanie rozlosowany wśród osób komentujących wpis na Facebooku (warunkiem bycia wylosowanym na Facebooku jest bycie fanem strony Maćkofff.waw.pl :) Losowanie w piątek wieczorem. Powodzenia!

Kategorie: Apple, iOS | Tagi: , , , Komentarze - 7 »

Komentarze -

Komentarze - 7 to “Crazy Rabbit Lab prezentuje: Crazy Rabbit Contest”

 1. Peso

  To ja bym poprosił jeden kodzik :)

 2. Karol

  No ja też chętnie. Pisałęm na FB już ale tu też napiszę ;)

 3. Polskie aplikacje w tym tygodniu (+konkursy) - Apple Blog

  [...] Dwa kody na aplikację do zgarnięcia tutaj. [...]

 4. levemir

  to ja też poproszę o jeden kodzik;] pozdrawiam

 5. velchinaski

  Chętnie bym zgarnął ten kod dla mojego maluszka :P

 6. Marcin

  To może się uda wygrać taki kodzik?

 7. Wyniki konkursu Crazy Rabbit Contest — Maćkofff.waw.pl

  [...] użytkownika velchinaski, na Maćkofff.waw.pl [...]

Powrót na górę strony