Prawie jak klimatyzacja

Jako, że sezon ogórkowy w pełni pozwolę sobię w łatwy sposób udowodnić, że w autobusie bez klimatyzacji wcale nie musi być tak gorąco ;) Pisałem o tym dziś na Blipie. Nie wiem co na to dyrekcja MZA, ale mnie tam się podoba ;) Przynamniej wiał chłodek.

Dla osób spragnionych mocniejszych wrażeń, zapraszam do poczytania artykułów o dzisiejszej nawałnicy nad Ochotą, Mokotowem i Ursynowem. Poczynając od TVN Warszawa, Stołecznej, Życia Warszawy i kończąc znów na TVN Warszawa. Dodam tylko, że ja w tym czasie byłem na Pradze, gdzie troszkę pogrzmiało i popadał mały deszcz. Duża ta Warszawa ;-)

Kategorie: Komunikacja, Warszawa | Tagi: , , , , , Komentarze - 4 »

Komentarze -

Komentarze - 4 to “Prawie jak klimatyzacja”

 1. lavinka

  Kiedyś, w upał, to tylko tak się wentylowało. Potem przyszły nieszczelne ściany,bo autobusy zaczęły się rozpadać to już drzwi nie musieli otwierać,bo nawet zamkniętymi oknami wiało :) Wielki szacunek zwłaszcza dla tramwajarzy, w upał tramwaj zamieniał się w brytfankę.

  A i tak offtopowo, ostatnio zgadało się na blipiwie…. znasz jakieś miejsce gdzie można kupić opaski odblaskowe, takie jak kiedyś rozdawano na Masie? Parę osób się mnie pytało, bo ja mocno zrowerowana jestem… a na Masie trafiłam tylko raz, jak sponsor zasponsorował.

 2. Maćkofff

  @lavinka: Kiedyś były na masie w codziennej sprzedaży. Potem się skończyły i pojawiały się tylko jak ktoś zasponsorował. Niestety, tam gdzie kupujemy lampki były kiedyś i opaski, ale firma z nich zrezygnowała i aktualnie szukamy innego miejsca z którego można by je sprowadzić na masę.

 3. lavinka

  Dzięki za odp, uzbroję się w cierpliwość :)

 4. Szczęśliwego Nowego Roku 2010 « Maćkofff.waw.pl

  [...] Czerwiec: Pierwszy raz odwiedziłem Poznań – Lipiec: Było gorąco więc w autobusach zastosowano środki prewencyjne aby tylko schłodzić wnętrze ;) – Sierpień – Po raz trzeci rowerzyści pojechali dla [...]

Powrót na górę strony