Soupyo – przeglądaj blogi soup.io na iPhone

W dniu dzisiejszym firma Macoscope wydała kolejną ciekawą aplikację, tym razem na urządzenia iPhone i iPod Touch. Soupyo 1 jest programem do przeglądania serwisu Soup.io. Serwis ten, podobnie jak Tumblr charakteryzuje się prostotą publikacji różnych treści na swoim profilu 2. Program od Macoscope, ma za zadanie ułatwić nam przeglądanie tych treści. Wystarczy po włączeniu aplikacji wpisać nazwę profilu która nas interesuje i pokaże nam się ostatnia publikacja danej osoby. Aby przejść do poprzednich – wystarczy przesunąć palec w górę po ekranie. Jeśli chcemy zobaczyć, kogo śledzi użytkownik którego aktualnie przeglądamy (i np. przejść później do tego profilu) – przesuwamy palec w lewo. Program także zapamiętuje przeglądane profile więc nie będzie problemu z powrotem do nich w późniejszym czasie. Prościej być nie mogło :) Soupyo jest dostępny w App Store za jedyne 0,79€ 3. Wśród osób które do końca dnia zostawią komentarz pod tym wpisem – rozlosuję 2 kody na aplikację :)

Kategorie: Apple, iOS | Tagi: , , , Komentarze - 9 »

Komentarze -

Komentarze - 9 to “Soupyo – przeglądaj blogi soup.io na iPhone”

 1. g0k_

  Uwielbiam soup. Szkoda, że nie ma wersji na iPad’a.

 2. Dawid

  Wreszcie coś mobilnego do soup.io. Ciekawi mnie czy można w nieskończoność przewijać :P Zróbcie jakiś filmik prezentujący możliwości, bo po screenach niewiele widać. Jest możliwość zalogowania na swoje konto i repostowania?

 3. Maciej Różański

  W chwili obecnej – jedynie przeglądanie.

 4. antygon

  Ileż można było czekać na jakąś appkę dla zupy :D
  I przyłączam się do pytania Dawida, można się zalogować i repostować albo dodać coś od siebie?

  PS Kodem bym nie pogardził ;-)

 5. antygon

  Na stronie piszą, że:
  „NOTE: logging in and reposting is not available in this version of Soupyo, but we’re working hard on it (while reposting)!”

  szkoda :(

 6. Mateusz

  Zapowiada się naprawdę ciekawa aplikacja. Może w przypadku tak mało skomplikowanego serwisu dedykowana aplikacja nie jest niezbędna, ale napewno poprawi ona komfort korzystania z soup.io. Chętnie przetestował bym ten produkt na blogach, które śledzę.
  Przy okazji Maćku, na Twoją stronę trafiłem przypadkiem, szukając właśnie więcej informacji nt. Soupyo. Świetny blog. Właśnie ląduje w moich RSS-ach :)

 7. robin

  W dól


  w dół


  w dół


  w dół


  w dół


  w dół

  Zupa ;))

 8. antygon

  scroll…..
  ..
  ..
  ..
  ..
  scroll…..
  ..
  ..
  ..
  ..
  scroll….
  ..
  ..
  ..
  soup.io!

 9. Maćkofff

  Dzięki za komentarze. Wyniki rano na facebookowym fanpage’u :)

  Wyniki: http://tinyurl.com/soupyodlaiphone

  Gratulacje

Powrót na górę strony