Tak po prostu…

Czasami się zastanawiam czemu piszę notki tak późno. Z braku czasu? Możliwe. Zawsze kiedy chcę coś napisać to na następny dzień mam coś do napisania. Jutro akurat padło na Angielski. Na szczęście lubię ten przedmiot ponieważ bez znajomości języków obcych to ani rusz :)

Ostatnio dokonałem większych poprawek w WordPressie. Szablon jest nareszcie prawie spolszczony ;-) To co zostało to już drobnostki. Ostatnio myślałem nad zmianą szablonu ale musiałbym poszukać i wybrać ale taki jeden. Bo później znowu bym go musiał przetłumaczyć. Ale to się zrobi. Jak zauważyliście, (albo i nie ;-) po prawej dorzuciłem okno logów z Blipa oraz Uniqlock. To pierwsze to całkiem ciekawa rzecz – Bardzo Lubię Informować Przyjaciół. Taki miniblog na którym informuje się co się w danej chwili robi. Jako, że tam piszę więcej to przynajmniej wstawię to na stronę. A Uniqlock to świetny Japoński zegarek z Japonkami w tle. Coż więcej dodać ;-)

Całe szczęście, że do Świąt już niedaleko. Odpocznę sobie od tej szkolnej codzienności. Byle do poniedziałku ze sprawdzianami a potem do czwartku, bo w piątek wigilia klasowa. Lubię Święta… i nie tylko za to, że nie ma szkoły. Lubię odpocząć, lubię ten świąteczny klimat, lubię kolędy (nawet te punk-rockowe ;-), ah… A no i w II Dzień Świąt jest Masa Krytyczna :D Jeszcze sylwestra muszę dograć ale mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyjaśni.

Zapewne domyślacie się już o co chodzi ale o tym napiszę niebawem. ;-)

Kategorie: Blog | Tagi: 1 komentarz »

Komentarze -

1 komentarz to “Tak po prostu…”

  1. Vero

    Święta to super czas… A co do zegarka to naprawde fajny :P

Powrót na górę strony