Trzeci salon iSpot we Wrocławiu

Widzę, że jeszcze nikt o tym głośno nie mówi więc ja zacznę ;) Dziś przechadzając się po odnowionej Galerii Dominikańskiej w centrum Wrocławia natrafiłem na taki szyld…

Wygląda na to, że we Wrocławiu pojawi się kolejny po CH Bielany Wrocławskie i CH Magnolia Park 1 – salon iSpot. Bardzo miło. Wrocław stanie się drugim miastem co do ilości salonów w Polsce (zaraz po Warszawie). Z informacji jaką możemy odczytać – otwarcie salonu planowane jest na czwartek 8 września 2011. Galeria Dominikańska także cieszy się z nowego najemcy 2. Dlatego tylko nie rozumiem tekstu informującego o „ponownym otwarciu” – ale pozostawmy to w gestii właściciela ;) Myślę, że także sami Wrocławianie się ucieszą z tej wiadomości. Obecne dwa iSpoty są bardzo oddalone od centrum miasta. Ja jechałem prawie godzinę do Bielan z centrum.

Przypominam tylko, że 24 sierpnia ponownie zostanie otwarty salon iSpot Arkadia w Warszawie. Salon przeszedł generalny remont i został przystosowany do nowych standardów Apple podobnie jak salon w Galerii Mokotów 3.

Kategorie: Apple | Tagi: , , Skomentuj »

Komentarze -

Powrót na górę strony