Kopyrajt

Kilka dni temu, jak zawsze po przyjściu ze szkoły włączyłem wiadomości na Warszawa.Gazeta.pl. Jako, że lubię się dowiadywać najnowszych informacji związanych z komunikacją miejską, włączyłem sobie artykuł Bydgoskie tramwaje podbiją stolicę. Artykuł był o przedstawionych ofertach na 186 nowych tramwajów dla Warszawy. Na dole Gazeta umieściła filmik z tramwajem 120N (PESA) no i mamy zonk. Gdzieś, już widziałem ten filmik. Zaraz… to mój film! Nikt mnie o to nie spytał, nikt mnie o tym nie poinformował, nawet nie podpisał czyjego autorstwa jest ten film, więc dodałem do niego taki mały psikus ;-)

Jeśli ktoś by chciał się przyczepić do mojego artykułu o wypadku w metrze, to ja przynajmniej podałem autora NIEmoich zdjęć oraz adres do artykułu z którego pochodzą :-)

A tu link do oryginalnego filmu :)

Kategorie: Blog | Tagi: , , , Komentarze - 2 »

Komentarze -

Komentarze - 2 to “Kopyrajt”

  1. ania

    a to łobuzy ;-) powinni byli pytać o zdanie autora a nie wstawiać na portal film z czyimś filmem ; >

  2. emmp

    Ale czy napewno zrobili zle? Film wrzucony na youtube staje sie publicznie dostepny i nie wydaje mi sie zeby byla potrzeba uzyskiwania zgody autora na osadzenie tego filmu gdziekolwiek. Jesli tak nie chcesz zeby ktos ogladal to wrzucaj wszystko na swoj ftp i tyle.

Powrót na górę strony