Wszystko wróciło do normy?

Parę dni temu otrzymałem sms’a informującego mnie o tym, że mój iPhone jest już gotowy do odbioru. Ucieszyłem się i następnego dnia pojechałem do salonu Ery. Wieczorem nie było ludzi więc nawet nie musiałem czekać na mój numerek. Przywitał mnie pan, który zabierał mój telefon do serwisu. Po chwili dostałem nowy egzemplarz jabłkowego telefonu wraz z nowym numerem seryjnym i IMEI. Cała operacja trwała nieco ponad 5 minut i już wieczorem mogłem się cieszyć telefonem spowrotem. Backup się wgrał bezproblemowo i wszystko wróciło do normy. No prawie… bo straciłem Invisible Shielda, więc teraz postanowiłem tylko osłonić tył ale czymś ciekawszym.

Na stronie stylowaochrona.pl można kupić gelaskina do iPhone’a. Jest to specjalna naklejka ze zdjęciem/rysunkiem. Jest o tyle dobra, że po jej usunięciu (np. przy zmianie wzoru) nie ma wogóle śladów kleju a tył telefonu wygląda jak nowy. Przejrzałem całą stronę i wybrałem te które są dla mnie najciekawsze. Pomożecie mi z wyborem? ;)

Kategorie: Apple | Tagi: , , , Komentarze - 4 »

Komentarze -

Komentarze - 4 to “Wszystko wróciło do normy?”

 1. DNA DesigN

  Zdecydowanie pierwsza mi się najbardziej podoba. :) Co do serwisu to faktycznie serwisowanie iPhone’a, czy iPod’a Touch często kończy się po prostu jego wymianą na nowy model. Mój szwagier też tak miał. :) Jak dla mnie to raczej duży plus. :)

  Pozdrawiam.

 2. schwefel

  Ja też głosuję za pierwszą, choć ładniejsza jest ta -> http://stylowaochrona.pl/th/825_GelaSkins_Tokyo_500-white.jpg

  A cóż się zapsuło w tym cudzie techniki użytkowej?

 3. Maćkofff

  Bateria nie stykała po upadku, zapewne blokada jakaś puściła. No ale sam nie będę się w to bawił bo mam jeszcze gwarancję.

  Oj wy wszyscy tacy oh i ah xd. A tak naprawdę to się zdenerwowałem na niego raz. Jak wypadł mi z ręki i przestał działać. A latał już nie raz no i w końcu się doigrałem :P

 4. Krzysztof

  Napisałem na swoim blogu recenzję folii ochronnych GelaSkin – http://iphone-master.pl/index.php/2009/12/gelaskin-recenzja-konkurs/ A przy okazji jest tam konkurs na którym można wygrać gelaskina ;)

Powrót na górę strony